"Milé tvořilky! Trápíte se tím, že neumíte vše na první dobrou nakreslit?"

Přizpůsobuji si rozměry různých obrázků v počítači a vyrábím si z nich ŠABLONY, které pak používám pro své osobní projekty v keramice, zdobení falešnou vitráží i vyšívání.

Nejsem vystudovaná grafička ani krotitelka nějakého profesionálního grafického programu, dokonce k tomu nepotřebuji ani Internet.

 stačí mi aplikace Malování ve Windows, příp. MS Word a pár dalších věcí, které mate jistě doma i vy.

Ukážu vám postup od A do Z, podle kterého si tohoto pomocníka  zvládnete vyrobit i VY!

Použitím šablon si usnadníte a často i velmi urychlíte práci, ať už zdobíte hrníček, vyškrabáváte meloun nebo dekorujete zrcadlo.

Jmenuji se Ivana Matičková. Jsem multitvořilka a nadšený samouk. „Nechávám se volat“ nejrůznějšími projekty, hledám způsoby, jak je realizovat a užívám se celý ten tvůrčí proces. 

I přes všechny „své handicapy“ jsem si vždy s každým projektem nějak poradila. Stále aktivně tvořím, vyrábím dárky na míru pro své blízké nebo jen tak pro radost. Dekoruji a vyrábím různé keramické věcičky i vytvářím návrhy na vlastní vyšívané polštářky.

Díky vlastním šablonám se mi otevřelo spoustu možností jak si tvoření usnadnit a často i velmi urychlit

Nechtěla jsem si to nechat pro sebe, a proto jsem to všechno sepsala do eBooku.

  

Ivana Matičková

"Trvalo mi to tak dlouho nakreslit a teď to potřebuji jinak"


Dá vám (stejně jako mně) velkou práci vytvořit obrázek,  který jakž takž naplňuje vaši původní představu

A když už je hotový, říkáte si jak by bylo fajn, kdyby byl trošku větší/menší, převrácený nebo kdyby tam určitá část vůbec nebyla? A fakt už se vám to nechce popadesáté překreslovat?

Naučte se na pár kliknutí myši upravit vlastní obrázek v počítači.

vykresy

„Máte pocit, že váš rukopis vaše dílko  spíše zkazí? 

Nenechte se jím odradit.“

Využijte potenciál MS Word a vytvářejte originální ozdobné nápisy na pozvánky i na  hrneček pro maminku. V tomto eBooku najdete postup jakým ozdobný text vytvoříte i vy a také to, jak ho vložíte do vašeho obrázku. Podle připravené šablony ho už jen obkreslíte. 🙂 

Nemusíte se přizpůsobovat pouze tomu, co nabízí prodejci, přizpůsobujte své vlastní obrázky vašemu kreativnímu projektu. 

Možná se vám ale hlavou honí:

"Šablonu si přece můžu koupit."


Ano. Pokud zrovna potřebujete to, co má k dispozici obchod za rohem, využijte toho. Když ale zrovna potřebujete například mandalu o průměru 15 cm místo 8 cm a nedaří se vám ji nikde sehnat?
A co když za ní nechcete dávat 200 Kč, protože jí plánujete jen na 1 projekt?

Slevíte ze své vize a spokojíte se s tím, co trh nabízí? Ale to by byla škoda!

Vezměte kružítko a načrtněte si vlastní, v počítači případně doladíte zbytek.

"Mám obavy, že si s tím počítačem neporadím."

Nebojte! Samozřejmě se na mě můžete kdykoli obrátit s dotazy.
Navíc máte 14 dní na prostudování a vyzkoušení celého eBooku včetně všech bonusů. Pokud to přeci jen nepůjde, napište mi a já vám vrátím peníze.

"Tyhle informace přece najdu na internetu a zadarmo. Proč bych za to měla platit? "


Pouze v tomto eBooku získáte kompletní postup pro úpravu vašich obrázků v počítači a jejich přípravu na použití jako šablony.

Navíc eBook obsahuje tipy a triky získané praxí, díky kterým si práci usnadníte, zefektivníte a často ušetříte i nějako tu kačku.

Neztrácejte čas hledáním na internetu a raději se rovnou pusťte do svého projektu.

Co všechno v eBooku najdete pěkně na jednom místě:

Obsah_ebooku

A tady je menší ochutnávka toho, jak to v eBooku vypadá:

ukazka_z_ebooku

Bonusy

Obrazek videonavody

Videonávody

Máte obavy, že psaný návod nepochopíte?  Natočila jsem pro vás 3 krátká videa, díky kterým přesně uvidíte, kde na co kliknout. 

Mestecko na kopci

Obrázky k procvičení

Pokud zrovna nemáte svůj vlastní obrázek, který byste potřebovaly upravit, připravila jsem pro vás 5 svých vlastních obrázků. Na nich můžete podle libosti trénovat, nebo je i použít pro nějaký svůj vlastní projekt

Obrazek klavesove zkratky

Tabulka klávesových zkratek k vytištění

Zefektivněte svojí práci na počítači pomocí klávesových zkratek Sepsala jsem pro vás ty, které vám teď nejvíce pomohou. Můžete si je vytisknout a začít používat. 

Reference

"Ebook vás krok za krokem provede k vytvoření vlastní šablony svépomocí. Vše je velmi přehledně a srozumitelně vysvětleno. Kromě přesného návodu autorka dává i spoustu rad, tipů a inspirace. "
"Podrobný fotonávod, to je přesně tento E-Book! Velice pěkně a srozumitelně zpracovaný, takže i my starší ročníky zvládneme podle něj vytvořit krásné dílko!"

"Ebook Jak na šablony se ke mně dostal náhodou, takže jsem neměla žádná velká očekávání. O to více mě překvapilo, jak je pěkně zpracovaný, hodnotný a čtivý. Jak napovídá název ebooku, dozvíte se v něm, jak si připravit šablonu pro svou další tvorbu. Je super, jak to autorka pojala. Samotnou by mě nenapadlo si šablonu vytvořit, ale po přečtení ebooku mám hned chuť si něco pěkného za pomocí šablony vyrobit. Ebook je určitě vhodný pro všechny nadšence do kreativního tvoření, ale zejména bych ho doporučila těm, kteří nejsou příliš zběhlí v grafických úpravách na počítači a ocenili by postup krok za krokem i zjednodušujicí tipy, aby jim práce šla snadno a rychle. Doporučuji!"
Dřív jsem s toužebným povzdechem koukala na obrázky, které jsem si přála umět přenést na papír, dekorační věnec nebo třeba přání k narozeninám. A vždy jsem toto své přání s povzdechem zase opustila, protože jsem vůbec netušila jak. Až se mi do rukou dostal ebook Jak vyrobit šablonu. S úžasem jsem zjistila, že i já, počítačový antitalent, jsem díky Ivaniným přehledným a srozumitelným návodům schopná vytvořit šablonu, díky které mohu svůj vysněný obrázek přenést kam potřebuji.

Kolik to stojí?

Zaváděcí cena tohoto eBooku je 350,- Kč. Přijde vám to moc? 

A co tato úspora?

  • čas (a někdy i nervy), který NEztratíte hledáním potřebné šablony v eshopech
  • cena všech NEkupovaných šablon, které si zvládnete sami vyrobit
  • čas, který vám NEzabere googlování grafických úprav vašich obrázků
  • čas (a někdy také nervy), který NEztratíte metodou pokus-omyl

 

 

Vyšlo vám: celková úspora > cena eBooku ?:)

Garance vrácení peněz

Moc si přeji, abyste byli spokojení. Proto vám dám 14 dní na prostudování celého eBooku včetně všech bonusů. Pokud v této lhůtě přijdete na to, že to není pro vás, napište mi a já vám vrátím peníze bez dalších otázek. 

Obrazek garance

Chci se naučit, jak si vyrobit šablonu z vlastního obrázku.