Milé tvořilky!

Obdivujete dílka šperkařek, malířek, švadlen a dalších umělců a někde uvnitř vás hlodá touha si něco také vyrobit? 

ALE…

…do ničeho jste se zatím nepustily, protože vám přijde, že na to: 

Vím, co s tím. I vy se to můžete naučit.

I se dvěma malými dětmibez uměleckého vzdělání a v bytě 2+1 vytvářím dárky pro mé blízké, zdobím si domov svými dílky, vyrábím si praktické pomocníky, i co mě jen tak napadne. 


Zní vám v hlavě podobné myšlenky?


Moc dobře to znám. Dlouhou dobu jsem to měla podobně!

A myslela si, že přes to prostě nejede vlak.

 

Ale všechno se ukázalo být trochu jinak!

 

Něco ve mně se s takovými myšlenkami odmítalo smířit a právě to mi pomohlo odhalit překážky, se kterými se možná nevědomky také setkáváte

Naučila jsem se s nimi také vypořádat a není to složité

Zvládnete to i vy! Vše jsem pro vás sepsala do eBooku.

Kdo jsem?

Ivana Matickova

Jmenuji se Ivana Matičková.

Jsem nadšená objevovatelka nejrůznějších výtvarných technik. Začínala jsem hlavně s korálky, ale dnes se odvážně pouštím do jakýchkoliv kreativních vod – např. keramiky, pedigu, šití, drátování i malování. 

Nejvíce jsem se toho naučila samostudiem a metodou pokus omyl

Opravdu, i tak to jde!

Velmi mě to baví a ráda bych pomohla na kreativní cestě hlavně vám, začátečnicím, abyste také poznaly tu radost z toho, co vytvoříte vlastníma rukama.

Dokážete se zasnít a představit si například?

Ano? Gratuluji! Už jste na cestě! 
Když si to dovedete představit, dokážete to jistě i realizovat. 

Důvodem, proč jste se do toho zatím nepustily, je,
 že se před vámi možná tyčí velká překážka.
Nechat se jí zastrašit by ale byla škoda!

Její překonání 
vám neotevře jen cestu k novým KONÍČKŮM, 
ale možná i k vašemu poslání a dalšímu ZDROJI PŘÍJMŮ.

Co v eBooku najdete?

Co v eBooku rozhodně nenajdete?

Možná, že vás teď napadlo:

„Ano. Ale pouze v tomto eBooku najdete vše na jednom místě spolu s řešením, které jsem si ověřila v praxi. Ušetříte si tak spoustu času hledáním a zkoušením stylem pokus omyl. Navíc k eBooku získáte i pracovní listy, které vám mohou ještě více na vaší cestě pomoci.“ 

„Pokud v sobě cítíte touhu něco vytvořit, tak je jedno, kdy jste narozená. Myslím si, že nevyslyšet ji by ale byla obrovská promarněná příležitost.“

„Nebojte! Nejste v tom samy. Vím, že to občas může být dost těžké. Budu ráda, když budeme i nadále v kontaktu. Kdykoliv mi můžete napsat dotaz. Jsem připravena vám na vaší cestě co nejvíce pomoci.“ 🙂

Většinou opravdu NEPOTŘEBUJETE nevídaný talent, vlastní ateliér ani speciální vzdělání na to, abyste si vyrobily něco pro radost. Na začátku by se vám ale mohl hodit PRŮVODCE. 🙂

Tento průvodce vám může pomoci otevřít vstupní bránu do úplně nového světa plného energie, kreativity a radosti z toho, že něco vytváříte vlastníma rukama. Už nemusíte jenom obdivovat ostatní umělce, můžete se jimi samy stát.

Vy také můžete tvořit, dekorovat, malovat, prostě si užívat proces tvoření a nesmírně se těšit na výsledek, výraz obdarovaného nebo jednoduše objevovat a zkoušet nové a nové kreativní techniky. 

To vše najdete v eBooku pěkně na jednom místě:

Překvapil vás počet stránek? Není to trochu málo?

Není. Všechny postupy jsem se snažila popsat tak jednoduše, jak jen to šlo. Rozsáhlé „pitvání“ a velké množství teorie v eBooku opravdu nehledejte. 

Ebook je zaměřený na osvědčené metody i tipy tak, aby vás neodradil svým stránkovým rozsahem ani zdánlivou komplikovaností. Praxi k prvním čtyřem překážkám navíc více přibližují pracovní listy, které dostanete k eBooku jako bonus. 

Navíc k eBooku dostanete i následující bonusy

Workbook (pracovní listy)

Přečíst si eBook je jedna věc, ale protože mi záleží na tom, abyste opravdu šly „do akce“, připravila jsem pro vás ještě pracovní listy k překážkám 1-4, které si můžete vytisknout a pustit se do zdolávání. 

obrázek k bonusu
Audioverzi eBooku

Rozumím tomu, že možná nechcete trávit čas koukáním do monitoru nebo mobilu a čtením textu. Proto jsem pro vás „načetla“ všechen text z eBooku, abyste si ho mohly pustit třeba v autě, když jedete do práce, nebo na procházce s pejskem. 

Co o eBooku říkají ti, kdo ho už četli?

"Musím říct, že mne ebook velmi mile překvapil. Sama tvořím od dětství a vyzkoušela jsem si spoustu praktik, ale teď v dospělosti jsem od tvoření téměř upustila. A když jsem četla Ivči ebook, nemile jsem si uvědomila, proč už tolik netvořím.

Několik zmiňovaných překážek se mě osobně týkalo. O to větší radost jsem měla, že Ivča v ebooku krásně popsala, jak s překážkami bojovat. Zase mě to nakoplo začít více vyrábět a využít to jako svůj relax nebo třeba jako dárek druhým.

Ebook bych doporučila všem, kteří mají obrovskou touhu tvořit, chtějí, aby jim pod jejich rukama vzniklo něco osobního a originálního, a zároveň cítí nějaký blok, který je brzdí ať už s tvořením začít nebo i projekt dokončit. Ivčo, děkuji za nakopnutí :)"
Ivčin eBook je hotový poklad. Pokud toužíte něco tvořit, ale máte pocit, že to vždycky na něčem ztroskotá, tak je přímo pro Vás. Iva v eBooku důkladně provází veškerými možnými překážkami, které člověka mohou na tvořivé cestě potkat. Oceňuji opravdu konkrétní příklady a tipy, jak si poradit po praktické stránce, ale i na mentální úrovni - v tom byly obzvlášť nápomocné pracovní listy. EBook je napsán laskavým a povzbuzujícím tónem a je znát, že Iva píše opravdu z vlastní zkušenosti.

Kolik eBook stojí?

Cena eBooku 6 nejčastějších překážek vašeho tvůrčího projektu a jak je překonat včetně všech bonusů

je 590,- Kč

je do 30.6. se zaváděcí slevou 350,- Kč.

Zdá se vám to příliš? Musím se přiznat, že pro mě má ještě mnohem vyšší hodnotu! Vložila jsem do něho vše, co mi na mé tvůrčí cestě nejvíce pomohlo a stále pomáhá

Vyrobila jsem díky tomu už desítky, možná stovky, nejrůznějších věcí a stále se zdokonaluji a mám chuť objevovat a zkoušet další a další věci. Vykouzlila jsem také úsměv na tváři nejednomu blízkému člověku i svým dětem

A hlavně mě to NESKUTEČNĚ BAVÍ! 

Přála bych si, abyste to také zažily. 
🙂 

„Možná vás sem přivedla vaše zvědavost, ale pokud jste dočetly až sem, podle mě to svědčí o tom, že máte dostatek odvahy čelit svým  blokům i touhu vidět, co se skrývá za nimi. 

Na svou kreativní cestu jste již vykročily. Pojďme společně udělat další krok a podívat se na kloub překážkám tak, aby vás už nikdy nedokázaly zastrašit.“


Chceš také pokročit na své tvůrčí cestě? 

Garance vrácení peněz

Chci, abyste byly spokojené. Proto vám dávám 14 dní na prostudování celého eBooku včetně všech bonusů. 

Pokud v této lhůtě přijdete na to, že to není pro vás, napište mi a já vám vrátím peníze bez dalších otázek.